Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m)- Niemcy zakład drobiarski

Cena : Proszę o kontakt

Zakres obowiązków:

  •   Komisjonowanie produktów mięsnych

  •   Ew. transport wewnętrzny paczek wózkiem widłowym

  •   Praca ze skanerem

  •   Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na dłuższy okres z perspektywą stałego zatrudnienia po 6 lub 9 miesiącach

  •  Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości od 10 do 12 € brutto/h w zależności od doświadczenia i kwalifikacji – zarobki oraz dodatki według taryfy płac iGZ

  •  Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny (w wysokości 150 euro brutto każdy)

  •  Przyjazny system zaliczek

  •  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich

  •  Nie poniesiesz kosztów wydania książeczki sanepidowskiej (26€), jeżeli przepracujesz minimum 3 miesiące.

  •  Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) za ok. 59 € za tydzień

  •  Tanie obiady w stołówce zakładowej

  •  Bezpłatną odzież roboczą

  •  Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:

  •  Doświadczenia na podobnym stanowisku

  •  Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane

  •  Gotowości do pracy dwuzmianowej w chłodnych temperaturach

  •  Podstawowej znajomości języka niemieckiego - wymóg konieczny

  •  Wytrzymałości fizycznej, odpowiedzialności oraz zdolności do szybkiego przystosowania się

  •  Mile widziane również prawo jazdy kat. B i własny samochód